כשר למהדרין
עוגות ועוגיות מעוצבות לארועים ושמחות
052-2895580


 להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 אהבתם? שתפו בכיף!
FacebookTwitter

דף הבית >> עוגות מעוצבות >> חשוב לדעת לפני שמזמינים!
 

למה לשים לב בבואך להזמין עוגה מעוצבת?

1. לפני הכל – אל תזמינו עוגה על סמך הבטחות. לכל מעצב / אמן עוגות המכבד את עצמו יש היום אתר או לפחות דף פייסבוק בו ניתן להתרשם מעבודתו ומנסיונו....
התבוננו בתמונות. בידקו האם רמת העבודה נראית לכם מבחינת עיצוב, התאמת צבעים, דיוק, ניקיון, גובה העוגות, רמת הציפוי שלהן (האם הציפוי חלק ללא סדקים / קפלים) ורמת הפיסול. העדיפו אתרים בהן ניתן לראות תמונות גדולות וברורות.
בידקו האם למעצב/ת יש המלצות שניתן להתרשם מהן.

2. תאמו ציפיות לגבי גודל העוגה (קוטר וגובה הקומות), מספר הקומות, טעמים, קרמים, תוספות, צבעים, עיצוב, מועד הארוע, שעת המסירה של העוגה, המחיר ותנאי התשלום ודרישות מיוחדות (עוגה טבעונית / ללא סוכר ללא גלוטן וכו').
סכמו האם תגיעו לאסוף את העוגה בעצמכם או שיש צורך במשלוח ובידקו האם למעצב/ת יש סידור למשלוחים.
אם העוגה מגיעה במשלוח לאולם ארועים, חשוב לסכם עם המעצב/ת ועם מנהל הארוע היכן היא תוצב ולבקש שיכינו עבורה שולחן עם מפה במקום המיועד.

3. בקשו אישור של ההזמנה בכתב, בטופס הזמנה או במייל, ובידקו האם יש צורך בתוספות או בשינויים. בעוגות גדולות או מסובכות בידקו עם המעצב/ת האם ניתן לקבל סקיצה של העוגה.

4. במידה ויש צורך בכשרות – בידקו האם למעצב/ת יש תעודת כשרות וכיצד תקבלו אותה.

5. במידה והכל מתאים – אשרו את ההזמנה.

*אנא זיכרו שלכאורה מדובר רק בעוגה, אך למעשה אתם מזמינים יצירת אמנות חד פעמית, המיוצרת במיוחד עבורכם בשעות רבות של עבודה והשקעה.
*עוגה מעוצבת בהזמנה אישית דורשת הכנות רבות, ולכן אל תדחו את הזמנתכם לרגע האחרון. עוגות גדולות לחתונה או לארועים אחרים, רצוי להזמין מספר חודשים מראש על מנת לשריין את התאריך.
עוגות לימי הולדת וארועים אחרים רצוי להזמין לפחות שבועיים מראש, ואם הן מורכבות – אף יותר מזה.

להתראות בשמחות!       

 
לייבסיטי - בניית אתרים